Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Baram rabota kako distributer

Kërkohet punë nga: toni 27 Nën 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Kërkohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
baram rabota kako distributer ,imam rabotno iskustvo i poznavanje na marketite vo skopje i niz gradovite vo makedonija ,vozam pik-ap vozila i kombinja so B kategorija
Leaflet
Në fillim