Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara sofer za rabota vo Svedska firma

0 MKD

Ofrohet punë nga: Krste Todorov 12 Pri 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kavadar
Potrebni dokumenti:
-BG passport;
-BG vozacka E-kategorija
-BG Kompetetnost

Se vozi samo vnatresno Svedska

vozac sofer
Krste Todorov
076223395
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione