Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se bara iskusen vozac so D kategorija

Ofrohet punë nga: Laki 19 Qer 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се бара искусен возач со D категорија со живеалиште во Крива Паланка. Информации на телефон 070/258-921
Leaflet
Në fillim