Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se nudi rabota

0 MKD

Ofrohet punë nga: DEUS BIB 06 Mar 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nasata firma raboti so megjunaroden kamionski transport.Imame potreba od vrabotuvanje vo site segmenti koi go opfakja ovoj vid na transport.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione