Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Baram distributeri za rabota vo Skopje

0 MKD

Ofrohet punë nga: Saso 10 Jan 02:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Baram 5 lica-distributeri za rabota vo Skopje,od koi 4 lica baram da bidat so C kategorija so rabotno iskustvo vo distribucija,rabota so mobilni fiskalni aparati I so racni mobilni uredi za naracki(psioni ili symbol)a 2 lica so B kategorija.
Za licata koi se so rabotno iskustvo sledi povisoka plata I bonus za realiziran plan za prodazba.Licata ke bidat prijaveni I osigurani na neopredeleno.
Kontakt telefon: 070339305 Saso
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione