Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Baram vozac so E kat za megjunaroden transport

0 MKD

Ofrohet punë nga: Straso 16 Sht 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Baram vozac so iskustvo so E kategorija za megjunaroden transport na relacija MK-EU-MK
Potrebno e da poseduva licenca za megjunaroden trasport i karticka za takograf
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione