Soferi so bg pasos za rabota vo svedska

Ofrohet punë nga: dejan 27 Jan 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gazi Babë, Shkup
Sektori : Transport dhe Distribuim
itno potrebni se poveke soferi za rabota vo svedska-uslovi odlicni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim