Taksisti

Ofrohet punë nga: saso 27 Jan 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gazi Babë, Shkup
Sektori : Transport dhe Distribuim
Реномирана такси компанија НАШЕ ТАКСИ нуди вработувања за таксисти,постојат повеќе начини и можности за успешни вработувања...избор за работа со постари и НОВИ возила...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim