Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BARAME SOFERI SO MK ILI BUGARSKI PASOS

0 MKD

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: Vani Group LTD 01 Sht 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Barame soferi so makedonski ili bugarski pasos:
-za vozenje vo dvojka (relacija Belgija-Anglija)
-za poedinecno vozenje (relacija Germanija-Makedonija)

Plata: 60 evra dnevno

Prijaven vo BG firma

Se vozi so kamioni do 4 godini starost

Poveke info na telefon
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione