Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Brza pratka kurir Skopje

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: Brza Pratka Dooel 10 Shk 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Брза Пратка ДООЕЛ има потреба од курир во Скопје, со возачка дозвола Б категорија и познавање на градот. Ве молиме Вашите апликации да ги испратите на емаил [email protected] со назнака Курир Скопје
Brza Pratka Dooel
078261919
Leaflet
Në fillim