Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE BARA SOFER E kat ZA BELGIJA so BG dokumenti

0 EUR

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: BKV&Co 20 Pri 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Baram Sofer so iskustvo E KATEGORIA samo za vozenje BELLGIJA SAMO NACIONAL
Nudam 100€ na den mesecno 2100-2300€
Kandidatot treba da znae Angliski Jazik ili francuski
tel 0032476588286 viber
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione