Soferi D kategorija

Ofrohet punë nga: Manora 06 Qer 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkup
Sektori : Transport dhe Distribuim
Манора има потреба од шофери со Д категорија за возење на редовни автобуски линии. Сите заинтересирани нека пратат CV на [email protected] За повеќе информации јавете се на 023115239.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim