Taksi kompanija

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Yellow Taxi 27 Jan 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkup
Sektori : Transport dhe Distribuim
Taksi kompanija Yellow bara dispecerki so i bez rabotno iskustvo Telefon za kontakt 070 348 450
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim