Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Taksi vozaci so B kategorija

0 MKD

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: ALL SPEEDTAXI 12 Jan 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Новоотворената такси компанија Алло СпидТакси дооел има потреба од такси - возачи со Б категорија на возачка дозвола. Сите заинтересирани може да се јават на 070/330-057.
ALL SPEEDTAXI
076/330-057
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione