Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se baraat rabotnici

Shpallja e kompanisë Ofrohet punë nga: ВИТАЛ БТ 28 Nën 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Veles
Витал бт Велес има потреба од
еден дистрибутер за реонот на Велес и околината
и еден магацински работник
Птијавување во просториите на Витал бт на ул.Асном бр 27 Велес
ВИТАЛ БТ
078429430
Leaflet
Në fillim