Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Baram rabotnicka za vo butik

0 MKD

Ofrohet punë nga: Edvard 07 Dhj 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Baram rabotnicka za vo butik.Za vo gtc za prodazba na farmerki,odela, plata 15000iljadi I prijavena.Za povejke inf na .. 075 846 146 .
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione