Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Restoran vo Struga ima potreba od personal

0 MKD

Ofrohet punë nga: restorant centar 31 Mar 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Ofrohet punë
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Strugë
Restoran vo struga ima potreba od personal:

1 kuvar/ka
1salater/ka
1pomosnik mesar

Rabotnite pozicii se so redoven raboten odnos
Odlicna plata
restorant centar
070249463
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione