Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kuvari kelneri skaradzii higienicarki sankeri

0 MKD

Ofrohet punë nga: loran dimanovski 10 Pri 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Ресторан Подгорски-ан во Колешино има потреба од персонал за сезонска и постојана работа : 2 скараџии, 1 кувар, 1 салатерка, 1 помошник кувар, 2 келнери, 3 шанкери, 1 хигиеничарка, 1 одржувач, нудиме редовна и солидна плата, пријавени и осигурани, бесплатно сместување и храна, за повеке информации контактирајте не на 034 351 100
loran dimanovski
034351100
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione