Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Smetkovodstveni uslugi

0 MKD

Shitet nga: Emilija 16 Sht 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
КВАЛИТЕТНИ СМЕТКОВОДСТВЕНИ УСЛУГИ ЗА СИТЕ ВИДОВИ НА ТРГОВСКИ ДРУШТВА

-финансиско сметководство
-материјално сметководство
( големо и мало продажба , сервис ,услуги и
производство )
-водење на основни средства и амортизација
-пресметка на плати
-пресметка на ДДВ, персонален и задржан данок, данок на добивка и вкупен приход

ИЗГОТВУВАЊЕ НА ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИИ

-годишна завршна пресметка
-финансиски извештаии,анализа и деловни
планови
-даночно советување и консалтинг


ВРШЕЊЕ НА ДРУГИ ОПЕРАТИВНИ УСЛУГИ

-пријави и одјави на вработени
-регистрација на нови фирми
-вршење на платен промет
-други услуги

ИЗРАБОТКА НА ПРОЕКТИ И БИЗНИС ПЛАНОВИ

-креирање на бизнис планови за кредитни линији
-креирање на бизнис планови за програми од ЕУ
-креирање на бизнис планови за други типови на проекти


Emilija
075-997946
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione