Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Vrsime smetkovodstveni uslugi

1 500 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: gole 12 Nën 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Сметководственото биро Акаунт Веда со повеќегодишно искуство во дејноста врши регистрација на фирми, домашни и странски, платен промет, комплет сметководствени услуги, вештачење од областа на економското и финансиското работење, сите видови промени во трговски друштва и изготвување на периодични извештаи.
Адреса бул. Јане Сандански бр. 5/4, Скопје
тел 070 210 829
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione