Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SMETKOVODSTVENI USLUGI

0 MKD

Shitet nga: Тања Маневска 25 Pri 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Овластен сметководител нуди професионално и одговорно извршување на услуги од областа на сметководството:
- Финансово и материјално сметководство;
- Девизно работење;
- Плати (пресметка и поднесување);
- Даноци (пресметка и поднесување);
- Водење на благајна;
- Малопродажба;
- Пријави/Одјави во АВРМ;
- Услуги во ЦРРМ (промени, вадење на документи, регистрација и затварање на фирми и сл.);
- Архивско работење
Тања Маневска
070831913
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione