Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Smetkovodstveni uslugi Knigovodstvo

Shitet nga: Александар 11 Jan 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Комплет книговодствени услуги од овластен сметководител со долгогодишно искуство (финансово, материјално, девизно, даночни пријави, плати, годишни сметки, извештаи за статистика и НБРМ, пријави и одјави на работници и др.).
Постои можност за водење и во Ваша деловна просторија.
Александар
075/531-037
Në fillim