Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PROF MR DOKTORSKI MAGISTERSKI CAS PREVOD SESTO

300 MKD

Shitet nga: Zore Jovanova 24 Dhj 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prof. mr. по makedonski jazik и mcr –menadjment na covecki resursi so 20 г. искуство - pisuva: sostav, gramaticki test, matura, seminarska, esei, lektorira, proekt, diplomskи, magisterskи, doktorskи, cas – SE STO VI TREBA. PraKa sekade: maturi, priemni ispiti. Drugo sto pravam? preveduvam: bugarski, srpski, hrvatski, slovenecki, staroslovenski=makedonski od site navedeni jazici на makedonski
-pisuvam tekstovi za pesni(detski,za vozrasni)
-pisuvam,pecati,skenira Vasi tekstovi od rakopis
-pisuvam svadbeni pokani
-pisuvam menia za restoranti, hotel
-prodavam predavawa po makedonska i juznoslovenska knizevnost+materijali-kritiki
-sostavuva,pisuva,pecati dokumenti-potrebni za zaverka na notar, spored Vasi potrebi;
-pisuva maturi sprema ucenici za polagawe
-pisuva motivaciono pismo za vrabotuvawe i CV
-za 3 i poveke poracki=popust
Se javuvate koga gi davate materijalite plakate polovina suma odnapred-kapar,Vtorata polovina ja plakate na kraj. ODGOVARAM EDINSTVENO TELEFONSKI 075 503 580 077 755 232 071 939 590
Zore Jovanova
077 755 232
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione