Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prevod Makedonski - Albanski - Angliski

Shitet nga: Visar 09 Shk 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Preveduvame od Albanski na Makedonski i obratno istotaka i od Angliski na Makedonski i Albanski jazik i obratno. Cena 200 DEN
Leaflet
Në fillim