Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izrabotka na Diplomski Magisterski i Seminarski

0 MKD

Shitet nga: ana 06 Mar 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Професионална помош при изработка на
Семинарски, Дипломски и Магистерски трудови
за сите Факултети и Универзитети (Приватни и Државни)
Помош при изработка на трудови од сите научни обласи:
-Семинарски работи
-Дипломски работи
-Специјалистички трудови
-Магистерски трудови
-Проектни задачи
-Бизнис планови
-Power point презентации
-CV + Мотивационо писмо
-Анкетни листови
-Прашалници

БЕЗ НИКАКВА МОЖНОСТ ЗА ПЛАГИЈАТ!!!

Трудовите се изработуваат и испорачуваат
НАВРЕМЕНО-СПОРЕД ДОГОВОРОТ!!!

Академски стил на пишување-во согласност со ЕКТС критериумите!
Цена по договор!


м-р Ана

077-543-235
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione