Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Vikend kursevi po Makedonski i Grcki jazik

0 MKD

Shitet nga: aa 09 Mar 00:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik

Интензивни курсеви по грчки јазик - викенд курсеви,
-Часовите вклучуваат основно изучување на јазикот
-Наменско изучување на грчки јазик (туризам,хотелиерство,угостителство)-интензивни курсеви
-Наменско изучување на грчки јазик од други области
-Интензивни викенд часови по грчки јазик- конверзација

-Интензивни курсеви по македонски јазик за странци- основно и наменско изучување на македонскиот јазик
-Македонски јазик за средношколци
-Часови по старогрчки јазик

Инфо на тел.071 544 587
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione