Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CASOVI PO ANGLISKI JAZIK

150 MKD

Shitet nga: jana 29 Nën 00:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Држам индивидуални часеви по англиски јазик. Имам повеќегодишно работно искуство во подучување на деца и возрасни. Часовите се организираат според потребите на ученикот.
Цена: 150 ден. кај мене дома. 150д.+ превоз кај вас.
1 час=60 мин. (ова важи само за основци и средношколци).
Leaflet
Në fillim