Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Casovi po Мakedonski jazik i sostavi

400 MKD

Shitet nga: фросина 15 Shk 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Часови по македонски јазик за странци (возрасни и деца), за деца на кои македонскиот не им е мајчин јазик, како и за деца со мајчин македонски јазик кои имаат потешкотии во неговото совладување.
Изработка на писмени по македонски и изработка на текстови од други области. Часовите може да се одржуваат во наш или во ваш простор, како и преку скајп.
Дипломиран филолог, со големо искуство во областа на јазикот и книжевноста.
фросина
070384420
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione