Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Casovi po Germaski Jazik A1 nivo

400 MKD

Shitet nga: Tanja 05 Tet 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Давам часови по Германски јазик, спремање за полагање на испит А1 во Гете Институт.
Се учи по книгите на Menschen A1.1 и A1.2.
Цена за 1 час / 60 мин 400 ден
Цена за електронска книга / работна 100 ден
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione