Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Grcki i Makedonski jazik za stranci i ucenici

0 MKD

Shitet nga: Часови 07 Jan 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup

Подготовка на ученици од средно и основно образование( граматика,литература...)
Часови по македонски јазик за студенти од филологија
Часови по македонски јазик за странци.
Часови по грчки јазик -почетен,напреден и конверзација.
Часови
071 544 587
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione