Grcki jazik

Shitet nga: Часови 06 Qer 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkup
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Курсеви по грчки јазик.
-Детски курсеви( читање.пишување,зборување)
-Курсеви за возрасни
*Почетни курсеви
*Напредни курсеви
*Курсеви по конверзација на дадени теми
*Подготвителни курсеви за работа(доктори,стоматолози,студенти,ресторани..)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim