Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Grcki jazik

0 MKD

Shitet nga: Часови 28 Maj 00:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
-Се организираат детски курсеви по грчки јазик( преку игра до комуникација)
-Курсеви по грчки јазик за возрасни-
(почетни,напредни и часови по конверзација)
-Специјалистички курсеви по грчки јазик(наменски часови за работа,студирање,интервјуа...)
Часови
071 544 587
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione