Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Grcki spanski i ruski jazik

0 MKD

Shitet nga: Часови 26 Maj 00:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Се организираат курсеви по грчки јазик и тоа-
-Почетни курсеви за деца и возрасни
-Напредни курсеви за деца и возрасни
-Курсеви по конверзација

Се организираат часови по руски јазик и тоа-
-Почетни,напредни и конверзација за деца и возрасни
-Се организираат часови по шпански јазик за деца и возрасни
Часови
071 544 587
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione