Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kursevi po grcki spanski starogrcki i ruski jazik

0 MKD

Shitet nga: ЧАСОБИ 25 Maj 01:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Индивидуалните часови за возрасни се наменети за оние кои сакаат да почнат да го изучуваат англискиот јазик за прв пат како и за оние кои сакаат да го надградат или обноват веќе стекнатото знаење.
Часовите може да бидат :
• општ англиски
• деловен англиски
• комуникација
Подготвителни часови по македонски јазик за основно и средно образование и тоа-
*Подготовка пред писмена-литература,граматика,писмен дел...
*Подготовка на студенти пред испит
*Подготовка на ученици-странци за изучување на македонскиот јазик.
*Подготовка за полагање на државна матура.
*Пишување писмени работи,домашни и есеи на дадена тема за основно,средно и факултет.
-Се организираат детски курсеви по грчки јазик( преку игра до комуникација)
-Курсеви по грчки,шпански,старогрчки и руски јазик за возрасни-
(почетни,напредни и часови по конверзација)
-Специјалистички курсеви по грчки јазик(наменски часови за работа,студирање,интервјуа...)
-Специјалистички курсеви по грчки јазик за полагање на испитот за владеење на грчки јазик
Πιστοποιητικό Ελληνομάθειας-Α1/2,Β1/2,Γ1/2
ЧАСОБИ
071 544 587
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione