Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Makedonski jazik pismeni i casovi drzavna matura

Shitet nga: Часови 18 Pri 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Часови по македонски јазик за основно образование.Подготовка за писмени-граматика и литература.
Часови за средно образование-граматика и литература.
Подготовка за полагање за државна матура за матуранти-граматика,литература....
Пишување на писмени состави по македонски јазик за основно и средно образование на дадени теми.
Часови
071 544 587
Leaflet
Në fillim