Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Makedonski jazik pismeni sostavi i casovi

0 MKD

Shitet nga: Часови 17 Shk 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Часови по македонски јазик за деца чиј мајчин јазик не е македонскиот.
Македонски јазик за странци.
Часови по македонски јазик за ученици од основно и средно образование.(литература ,граматика...)
Подготовка на средношколци за полагање на државна матура.
Пишување писмени состави и есеи по македонски јазик на дадени теми.
Часови
071 544 587
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione