Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Makedonski jazik za ucenici i stranci

Shitet nga: Часови 28 Nën 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup

Часови по македонски јазик за ученици од основно и средно образование.
Подготовка пред писмена работа-граматика,литература,писмен дел...
Часови по македонски јазик за матуранти-подготовка за полагање на државна матура.
Македонски јазик за странци.
Пишување писмени работи на дадена тема.
Часови
071 544 587
Leaflet
Në fillim