Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Makedonski jazik

Shitet nga: Часови 29 Nën 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Пакет часови по македонски јазик за матуранти за подготовка за полагање на државна матура-граматика,литература и писмен дел.
Пакет часови по македонски јазик за ученици од основно и средно образование-
-Подготовка пред писмена-граматика,литература и писмен дел
Пишување писмени работи по македонски јазик на дадени теми.
Часови
071 544 587
Leaflet
Në fillim