Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Podgotvitelni casovi po makedonski jazik

0 MKD

Shitet nga: Часови 22 Maj 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Подготвителни часови по македонски јазик за основно, средно и факултет и тоа-
*Подготовка пред писмена-литература,граматика,писмен дел...
*Подготовка на студенти пред испит
*Подготовка на ученици-странци за изучување на македонскиот јазик.
*Пишување писмени работи,домашни и есеи на дадена тема за основно,средно и факултет.
Часови
071 544 587
Leaflet
Në fillim