Proektant dava casovi po Autocad

Shitet nga: Veljo 27 Jan 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkup
Shërbimet : Orë dhe Mësimdhënie
Proektant so dolgogodisno iskustvo vo rabota so Autocad dava casovi po Autocad. Casovite se so sopstven raspored i programa, napisana za pobrzo sovladuvanje na nastavnata materija.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim