Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Profesionlani casovi harmonika klavir sintisajzer

0 MKD

Shitet nga: Todor 05 Sht 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Profesionalni casovi po harmonika,sintisajzer i klavir.Strucno i garantirano uspesno sekoj koj ke se prijavi.kako i teorija i harmonija na muzika.Profesor Todor trajcevski 20godisen rakovoditel na orkestarot na Makedonska Radio Televizija.Vi pozeluvam uspeh i lesno sovladuvanje na site prepreki!
kon.tele.070349.086.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione