Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kurs za nokti

0 EUR

Shitet nga: Marina 31 Gush 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Изработка на секаков вид нокти.Сакаш да научиш да изработуваш професионално нокти,да стекнеш занает за :професионален воден и сув маникир,нанесување на геллак,надградба со типсови,наливни нокти,гел на природни нокти,декорирање и цртање.Кои материјали се најисплатливи,како да го развиеш својот бизнис и да бидеш одличен во својата работа?!Побарај ме,јас сум наставник со долгогодишно искуство во изработка на нокти.Стекни занает и земи си диплома.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione