Masaza

Shitet nga: Riki Dje 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 MKD

Komuna: Karposh, Shkup
Shërbimet : Për kozmetike dhe për flokë
600 den 1 cas
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim