Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sudski i drugi prevodi ANG BUG SPR NA MKD

200 MKD

Shitet nga: Миле 05 Shk 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Овластени преведувачи од англиски и бугарски на македонски јазик.
Области:
- Документи - лични, уверенија, дозволи, договори.
- Право.
-Туризам
- Белетрситика
- Природни науки.
- Општествени науки. и др,
Цена по договор.
Скопје непосреден контaкт

Стручни преводи од српски/хрватски на македонски јазик и обратно.
Области:
- Општествени науки.
- Природно-математички науки.
- Туризам.
- Книжевност.
и текстови од други области.
Миле
070575612
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione