Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Strucni prevodi od Albanski na Makedosnki jazik

300 MKD

Shitet nga: Ќамуеан Исмаили 10 Shk 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Вршиме секаков вид, преводи: стручни, литературни и друг вид на документација од албански на македонски јазик и обратно. Исто така преводите се вршат и судско овластено со печат од преведувачот.
300 ден по страна.
Ќамуеан Исмаили
071468551
Leaflet
Në fillim