Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Obrabotka na podatoci za naucni istraz

0 EUR

Shitet nga: Ana 14 Shk 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Брза и професионална обработка на податоци за научни истражувања (дипломски, магистерски, докторски).
- Внес и комплетна обработка на спроведените анкети
- Основна статистика на податоците (табеларно и графички)
- Напредна статистика и тестирање на хипотези во SPSS статистички пакет
Ana
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione