Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Статистичка обработка на податоци SPSS

1 MKD

Shitet nga: Mia 01 Gush 01:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Статистичка обработка на податоци за научни трудови (магистериуми, докторски дисертации и сл).
Податоците се обработуваат во статистички пакет SPSS.
Покрај табеларен и графички приказ приказ, дадена е и теоретска елаборација.

За повеќе информации контактирајте не на Вибер
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione