Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nega na staro lice

0 MKD

Blihet nga: Викторија Османли 18 Jan 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Потребно е лице за нега на стар маж.
Цена по договор.
Викторија Османли
070437007
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione