Se bara zena za nega na staro lice

Blihet nga: Elena Blazeva 08 Nën 22:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Butel, Shkup
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Baram zena za nega na staro lice zena.
Po moznost od okolinata na Radisani ili Butel
Tel za kontakt 071 758 061
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim