Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Domasna pomos so gotvenje i cistenje

0 MKD

Blihet nga: Ema 16 Maj 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Zdravo,
Imam potreba od zena za domasna pomosh so gotvenje I cistenje vo dvosoben stan. Saati od 12:30 preku den do 8 vecerta od Ponedelnik do Petok.
Site zainteresirani 've molam javetese se na 070 797 797

Ema
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione